Przeprowadzki międzynarodowe

Zajmujemy się świadczeniem usług obejmujących przewóz mebli na terenie Krakowa, województwa małopolskiego czy całej Polski. Dysponujemy sporym doświadczeniem również w zakresie realizacji zleceń obejmujących transport dobytku naszych Klientów do innych krajów europejskich i nie tylko. Nasza profesjonalna ekipa oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam zapewnić bezpieczne i wygodne przeprowadzki międzynarodowe.

Proponujemy pomoc w zmianie miejsca zamieszkania, a także w relokacji firmy czy zakładu przemysłowego. Zapewniamy również wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności. Posiadamy wszelkie wymagane do przewozu mebli i sprzętów uprawnienia, a nasze meblowozy są w doskonałym stanie technicznym.

Niektóre z dotychczas realizowanych przez nas zleceń obejmujących przeprowadzki międzynarodowe dotyczyły takich krajów, jak Luksemburg, Francja (na przykład Strasburg czy Paryż), Niemcy (Monachium oraz Berlin).


Kontenery morskie

W przypadku przeprowadzek międzynarodowych czy międzykontynentalnych często konieczne jest wykorzystanie transportu morskiego, który wymaga zapakowania mebli i sprzętów w kontenerach. Proponujemy pomoc w zakresie ich rozładunku oraz bezpiecznego przewiezienia wypakowanych przedmiotów pod dowolny wskazany adres.