Przewóz mebli - Kraków i okolice

Jeśli planujecie Państwo zmianę miejsca zamieszkania lub siedziby firmy czy zakładu, stoicie przed koniecznością przewozu mebli i całego dobytku do lokalu w innej części miasta, kraju, a może nawet kontynentu. Proponowana przez nas obsługa przeprowadzek obejmuje transport wszelkiego rodzaju elementów wyposażenia wnętrz mieszkalnych czy biurowych.


Zabezpieczenie

W ramach obsługi przeprowadzki zapewniamy profesjonalne zapakowanie i zabezpieczenie mienia. Korzystamy z solidnych kartonów oraz plastikowych pudełek z możliwością plombowania, a także z folii bąbelkowej i innych materiałów. Meble i pojemniki umieszczone w kontenerze naszego meblowozu zostają zamocowane za pomocą pasów i taśm, co zapobiega ich obijaniu się i uszkodzeniu podczas przewożenia. Zapewniamy pełną staranność oraz troskę o bezpieczeństwo powierzonych naszej pieczy sprzętów. Gwarantujemy bezpieczeństwo małych przedmiotów – dokładamy wszelkich starań, aby żaden drobiazg nie zagubił się w trakcie przeprowadzki.


Załadunek, transport i rozładunek

Jesteśmy w stanie zapewnić szybki i sprawny transport mebli o dowolnych, także niestandardowych gabarytach. Wykorzystujemy specjalistyczne podnośniki i windy transportowe oraz wytrzymałe szelki, które ułatwiają załadowanie i rozładowanie nawet ciężkich sprzętów. Firma Stachurski dysponuje specjalistycznymi pojazdami o wymiarach kontenerów 5,5x2,2x2,2 m oraz 4,2x2,2x2,2 m. Działamy na terenie Krakowa i jego okolic, województwa małopolskiego, Polski oraz Europy.


Usługi dodatkowe

Planowana przeprowadzka to doskonała okazja, by przejrzeć i uporządkować posiadane przedmioty i pozbyć się tych, które z czasem stały się niepotrzebne. Nasza firma, wychodząc naprzeciw tego rodzaju potrzebom, proponuje zajęcie się również wywozem i utylizacją sprzętów i mebli, których nie chcecie Państwo zabierać do nowego domu czy biura. Zapewniamy ich profesjonalne, bezpieczne i zgodne z normami ochrony środowiska usunięcie.