Usługi przeprowadzkowe i nie tylko

Siła firmy „Przeprowadzki Stachurski” tkwi w tym, iż oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Przeprowadzki

Zapakujemy – przetransportujemy – rozpakujemy. Nasze kompleksowe usługi świadczymy nie tylko w kraju, ale także za granicą. Służymy swoim bogatym doświadczeniem każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy. Fachowo dokonujemy przeprowadzek firm, biur, mieszkań, zakładów i wszelkich innych obiektów. Więcej »

Transport

Posiadamy samochody i sprzęt, które umożliwiają nam bezpieczne przetransportowanie całego Państwa dobytku w dowolne miejsce w Polsce i za granicą. Bezproblemowo przewieziemy wszelkiego typu urządzenia, maszyny, meble oraz inne przedmioty. Więcej »

Utylizacja

Przeprowadzka jest wyśmienitą okazją do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy. Nasze przedsiębiorstwo zajmie się dla Państwa i tym. W ofercie „Przeprowadzki Stachurski” znajduje się między innymi wywóz i utylizacja wszelkiego typu mebli, przedmiotów, urządzeń i innych, niepotrzebnych już elementów Państwa dorobku. Podczas przeprowadzki nie będziecie musieli zawracać sobie głowy np. tym co zrobić ze starą pralką, albo stołem. Więcej »

Rozładunek Kontenerów

Zdarza się, iż podczas przeprowadzki zachodzi konieczność wykorzystania transportu morskiego. Całe Państwa mienie jest wówczas przewożone w kontenerach. Gdy kontener dotrze do klienta, należy dokonać jego rozładunku – jest to kolejna pozycja w szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa. Więcej »

Dodatkowo pragniemy poinformować, że nasza firma jest w posiadaniu 300 sztuk plastikowych pojemników o wymiarach 60x40x40 cm z możliwością plombowania.